Online alışveriş için Kına Atölyesi sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Gizle
Hakkımızda

Eybey Grup

Eybey Grup, kendi arge çizim çalışmaları, kalıphanesi, enjeksiyon baskı makine parkuru, pazarlama departmanı ve E-ticaret departmanları ile eğlence sektörün önde gelen üretici firmalarındandır. 1993 senesinde plastik metal arge çizimci ve kalıpcı olarak iş dünyasına atılmıştı. Eybey Grup, kına malzemeleri, parti malzemeleri ve balon malzemeleri, bebek hediyelik ürünleri, kullan at doğum günü malzemeleri kısacası eğlence sektörünüdeki ithal olarak temin edilen ürünleri, yerli üretimi çeviren, milli ekonomiye destek veren, sektöründeki ithal ürün eksiklerini kaliteli ve uygun fiyatlı olarak yerli üretici firmasıdır. 2012 yılından itibaren EYBEY GRUP adı altında teknolojı ve pazarlama stratejisini yenilerek , kendi tasarımını, arge çizimini, kalıphanesi ve enjeksiyon baskı makine parkuru çoğaltarak, montaj, paketleme sevkiyat sistemini otomasyonlaştırarak yenileme dönemine girmiştir. Eybey Ticaret olarak; bayilik ve toptan satışlar yapılmaktadır. Kınaatolyesi.com ise dijital sanal çağ gereği online satışlar, E-ticaret ve E-ihracatlar yürütülmektedir.

Ey-Bey Grup olarak misyonumuz; ülkemize üretici firma olarak katkı sağlamak, ithal ürünleri yerli üretime çevirmek, sektördeki firmalara kaliteli, uygun fiyat avantajı ve çeşitli ürün imkanı sunmak. İlkelerimiz, her zaman müşteri memluniyeti odaklı oldu, daha iyi hizmet, daha kaliteli ürün, daha uygun fiyat avantajı ile esnafımıza nasıl hizmet edebiliriz ilkesi oldu.  

 

Vizyonumuz; Öncellikle ithal temin ettiğimiz ürünleri yerli üretim çevirmek, Türkiye ekomisine ve istidahamına katkıda bulunmak. Sektördeki taleplere göre her geçen sene arge çizim ve kalıplarımıza bir yenisi daha eklenmek ve üretim çeşitlerini daha da arttırmayı hedefliyoruz. Şuan aktif olarak 1165m2 alanda 50 liye yakın istihdamla ülkemize sektörümüze hizmet vermekteyiz. İlerleyen zamanlarda parça parça olan çalışma alanlarımız tek bir arazi üzerinde daha ileri teknoloji ile bir çatı altında birleştirme çalışmalarındayız. Hedefimiz ülkemize ,sektörümüze  yerli kalite ürün temin etmekdir.

 

Eybey.com.tr kına gecesi malzemelerinden ilk olarak Kına tefi ürünü ile kendini tanıtmıştır. Kına tacı, kına tabakları, Kına tepsi sepet… v.b. kına malzemeleri derken en son derili tef, bendir def boy boy şeçenekleri ile kına gecesi ürünlerinde üretici olarak yine ilk sırayı almıştır.

Parti malzemelerinde özellikle balon pompası, balon standı, balon zincir şerit, papatma balon… v.b.  gibi ithal gelen ürünlerin imalatı ile adını daha da duyulmuştur. Kullan at malzemelerinde plastik kadeh, mika kutu 5x5…v.b gibi ürünleri, doğum günü parti malzemelerinde bebek, lohusa malzemelerin derken  kaliteli ve  uygun fiyatlı ürünleri seçenekleri ile eğlence sektöründe adını başarılı ve güvenilir firma yazdırmıştır.

Eybey Ticaret, İstanbul Eminönü, istoç , Ankara , Adana, Samsun, Konya, Ayfon, İzmir, Antalya, Bursa, Gaziantep, Eşkişehir, Sivas, Trabzon, gibi bir çok illerde kına gecesi malzemelerinde, parti malzemelerinde, balon Malzemelerinde bayilik sisteminde ve toptan satış hizmeti vermektedir.

 

Eybey Ticaret                                                                                              Kına Atolyesi  

ORİJİNAL ÜRÜNE

%100 DESTEK

ÖDEME

KORUMA SİSTEMİ

7/24

CANLI DESTEK

İNTERNETTE

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ